Stalowy Design » Blog » Nowoczesne stoły rozkładane

Nowoczesne stoły rozkładane

6 maja, 2022

stół z dokładkami

Nie każdy dysponuje na tyle dużym metrażem, żeby nie interesowały go kompaktowe meble. Czasami bywa tak, że wymiary pomieszczenia wymagają sięgnięcia po produkt, który można przesunąć, schować albo rozłożyć przy wizycie gości. Do takiego wyposażenia należy rozkładany stół. To wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, które może jednocześnie sprawdzić się jako element zdobiący wystrój. Będzie tak z pewnością, kiedy wybór klienta padnie na nasz stół – mebel firmy Stalowy Design.

Metalowe stoły z dokładkami

Skupiamy się na ręcznym wykonywaniu najwyższej klasy wyrobów ze stali oraz drewna. Każdy projekt powstaje na indywidualne zamówienie. Co za tym idzie, to mebel jedyny w swoim rodzaju. Z naszej oferty korzystają osoby, które lubią unikalne wnętrza. Urządzając salon, kuchnię czy inne pomieszczenia, stawiają na niepowtarzalne wyposażenie oraz dodatki. Jeśli zaliczacie się do tej grupy ludzi, weźcie pod uwagę rozkładany stół od Stalowy Design. Dołączycie tym sposobem do stale rosnącego grona zadowolonych użytkowników naszych mebli.


Sprawdź także inne nasze produkty

Meble metalowe

Wśród propozycji, które przygotowujemy dla klientów, można wymienić metalowe stoły rozkładane o różnych wymiarach. Oferujemy dokładki z jednej bądź dwóch stron stołu. Ich długość, w zależności od preferencji zamawiających, może wynosić od 35 do 60 cm. Tym samym macie możliwość kupienia unikatowego stołu z opcją powiększenia powierzchni blatu aż o 120 cm. To doskonała opcja w kameralnym wnętrzu, kiedy pragniecie zaprosić bliskich i skupić przy stole większą liczbę osób. Na co dzień stół będzie złożony do podstawowej długości blatu, a w razie potrzeby można go szybko oraz bezproblemowo rozłożyć.

rozkładany stół

Stoły rozkładane na zamówienie

Na uwagę zasługuje nie tylko funkcjonalność mebla, lecz również prostota jego montażu. Dokładki są mocowane z czoła blatu jedno – bądź dwustronnie (śrubki lub motylki). Jeżeli zajdzie konieczność powiększenia blatu, będziecie mieć pod ręką gustowny, a zarazem solidny stół z możliwością błyskawicznego rozłożenia do wymaganej długości.

Nie ulega wątpliwości, że stoły z dokładkami od Stalowy Design będą prawdziwą ozdobą każdego wnętrza. Podczas realizacji zleceń wykorzystujemy wyłącznie wysokiej klasy materiały, w tym dębowe drewno. Co to oznacza? Każdy stół otrzymuje niepowtarzalny blat z jednolitą strukturą – włączając w to dokładki. Po rozłożeniu dodatkowe elementy idealnie współgrają z powierzchnią blatu. Tworzą z nim jedność pod względem wizualnym, ponieważ przykładamy starań, aby zachować ciągłość słojów.

stoł do jadalni

Stoły do jadalni i salonu

Na ostateczny wygląd stołu składa się zarówno starannie wyselekcjonowane drewno, jak i wysoko jakościowe wykończenie stali. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że każdy bez wyjątku element naszych stołów jest dopracowany do maksimum. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania zamawiających, którzy chcą mieć w domu produkt marki premium.

Stoły, które tworzymy ręcznie, będą służyć swoim właścicielom przez długie lata. Przez cały okres użytkowania zachowają estetyczny wygląd. Będziecie zadowoleni, że w Waszym salonie czy jadalni stoi właśnie nasz mebel.